Nie trać ciepła
Sezon grzewczy trwa coraz dłużej. Kaloryfery tygodniami pracują na maksymalnych wartościach. Konieczne jest wówczas ogrzanie do temperatury pokojowej również tego chłodniejszego lub wręcz zimnego powietrza, infiltrującego w tym czasie przez wszelkie mostki termiczne do wnętrza pomieszczeń. Największe strefy strat ciepła to dach, okna oraz drzwi.
W obliczu powyższego kluczową decyzją, jaką musi podjąć inwestor budynku, jest oprócz samego wyboru stolarki drzwiowej i okiennej, rodzaj montażu, który w największym stopniu wpływa na szczelność całej przegrody. Zależą od tego koszty późniejszej eksploatacji budynku, m.in. wyższe lub niższe rachunki za ogrzewanie.
- Już ponad 25 lat pomagamy klientom w wyborze produktów nie tylko najlepszych, ale przede wszystkim optymalnych dla ich potrzeb – zapewnia Bartosz Awruk z firmy Stolarka budowlana W.Awruk w Białymstoku. - Zależy nam, aby inwestor dokonywał wyborów świadomie. Nie chodzi o to, aby wydać dużo, lecz, aby zawsze dobierać właściwy produkt i usługę do oczekiwań i możliwości finansowych.
Producenci okien prześcigają się w unowocześnianiu własnych produktów. Powoli nawet doświadczeni specjaliści mają problemy z ich identyfikacją, a co dopiero inwestorzy. Warto zaufać ekspertom i postawić na element, który może zrobić różnicę - na dobry montaż. Zdarza się, że zajmują się tym ludzie, którzy nie zawsze mają wiedzę i kwalifikacje, by korzystać z nowinek technicznych. W przypadku montażu "ciepłego" wykonywać mogą go wyłącznie wykwalifikowane ekipy, gdyż prace wymagają doświadczenia i precyzji.
Wybierz najlepszą opcję
Podstawą działalności firmy jest najwyższa jakość produktów i usług, doświadczona kadra oraz elastyczne podejście do zlecenia.
- By w pełni można było wykorzystać potencjał nabytego produktu, opracowaliśmy standardy montażu, które w czytelny sposób przedstawią inwestorowi możliwości, jakie posiadamy. Stanowią one kompilacje trendów panujących na rynku – przedstawia Bartosz Awruk.
Standard - wersja podstawowa, dedykowana do budownictwa niewymagającego bardzo dużej izolacyjności cieplnej na połączeniach stolarki z murem, np. budynków gospodarczych lub takich, gdzie zwiększenie szczelności połączenia okien ze ścianą i tak nie wpłynie znacząco na poprawę bilansu energetycznego całego budynku.
Optimum to montaż w płaszczyźnie muru, znacząco podnoszący efektywność energetyczną połączeń, minimalizując przedmuchy w miejscu dylatacji.
Premium, czyli tzw. montaż w "elewacji", dedykowany do budownictwa pasywnego, nastawionego na oszczędność energetyczną oraz minimalizowanie kosztów eksploatacji.
Przy realizacji pracownicy dbają o każdego klienta, skupiając się nie tylko na fachowej obsłudze, ale również przekazując nabytą przez lata wiedzę.
- Nie boimy się brać odpowiedzialności za naszą pracę i świadczyć obsługę posprzedażową na możliwie najwyższym poziomie – deklaruje Bartosz Awruk. - Dodatkowo pomagamy inwestorom na różnych etapach budowy z wykończeniem. W naszej ofercie są też drewniane podłogi czy drzwi wewnętrzne. Posiadamy również własną stolarnię z lakiernią, co pozwala na realizację najbardziej nietypowych zleceń.
Realizacje wykonywane przez W.Awruk wielokrotnie są niepowtarzalne i oryginalne. Wszystko to za sprawą wiedzy i inspiracji współpracujących architektów.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.
[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]
ewa.r@bialystokonline.pl