Białystok Online

Zdrowie


Oferty firm
Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla dorosłych Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla dorosłych

Czy czujesz, że natłok myśli nie pozwala Ci odpocząć? Chcesz budować głębsze relacje, ale boisz się zranienia? A może uczysz się stawiać granice i dbać o siebie bez poczucia winy? Zrób krok ku sobie i odzyskaj wewnętrzny spokój. Trwa nabór do grupy terapeutyczno-rozwojowej dla dorosłych Ta grupa to bezpieczna przestrzeń bez oceniania. Miejsce, w którym możesz zrzucić codzienne maski, spotkać osoby o podobnej wrażliwości i otrzymać profesjonalne wsparcie psychoterapeuty. Ta przestrzeń jest dla Ciebie, jeśli chcesz: - Zbudować bliższe, bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi. - Być dla siebie bardziej wyrozumiałym i uciszyć surową samoocenę. - Odzyskać wewnętrzny spokój i poradzić sobie z codziennym napięciem. - Odkryć swoją drogę życiową oraz lepiej poznać własne potrzeby. - Nauczyć się dbać o swoje granice i przestać stale stawiać innych na pierwszym miejscu. KTO PROWADZI GRUPĘ? Julia Gawryluk psychoterapeutka pracująca w nurcie Gestalt. Specjalizuje się w pracy z lękiem, relacjami, budowaniem poczucia własnej wartości. Katarzyna Popowska psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym, certyfikowana psychoterapeutka uzależnień. Specjalizuje się w pracy z relacjami, trudnościami adaptacyjnymi, lękiem. Liczba miejsc w grupie jest ściśle ograniczona (do 12 osób), aby zapewnić każdemu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Warunkiem udziału w grupie jest krótka, indywidualna konsultacja wstępna (koszt 240 zł). Pozwoli ona sprawdzić, czy ta forma pracy będzie dla Ciebie najbardziej pomocna. PLANOWANE SPOTKANIA GRUPY: Poniedziałki, godz. 17.00-19:30 ul. Sienkiewicza 49 lok. 306, Białystok Koszt 200 zł spotkanie Masz pytania? Chcesz dołączyć? Napisz maila lub sms - oddzwonimy Julia Gawryluk - 516 170 260 - julia@gawryluk.pl Katarzyna Popowska - 501 788 504 - psychoterapia.popowska@gmail.com

Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG

Poza szeroką gamą badań USG, wykonujemy również biopsję cienkoigłową pod kontrolą USG (BACC). Oferujemy biopsję : - piersi, - tarczycy, - węzłów chłonnych, - ślinianek, - tkanek miękkich - guzków i innych zmian położonych powierzchownie - biopsje u dzieci Badania wykonuje doświadczony zespół, w skład którego wchodzi lekarz patomorfolog oraz lekarz radiolog - obaj z wieloletnim doświadczeniem pracy w Białostockim Centrum Onkologii. Zadzwoń i umów się na badanie 665 795 014 795 795 014 792 793 460 Ultramed - Gabinety USG BIAŁYSTOK Ul.Bema 2 lokal nr 29, 31, 43, 45 (PARTER) oraz lokal nr 106, 112, 113, 131 (I PIĘTRO) ZAPRASZAMY !

Kompleksowe badanie wzroku w salonie Dobra Marka w Białymstoku Kompleksowe badanie wzroku w salonie Dobra Marka w Białymstoku

Dobra Marka to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasz salon jest jednym z miejsc w Białymstoku, gdzie można przeprowadzić profesjonalne badanie wzroku zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Okuliści wykazują dużą empatię względem pacjentów, dlatego dobrze czują się u nas również dzieci podczas pierwszej i kolejnych wizyt. Oferujemy wiele możliwości w kwestii diagnostyki chorób i zaburzeń narządu wzroku. Zajmujemy się m.in.: • diagnostyką i korekcją wad wzroku na wczesnym etapie, • badaniem oczu dzieci, • terapią zaburzeń widzenia różnego typu, • kompleksową diagnostyką schorzeń oka, • pomocą w doborze odpowiednich szkieł do okularów (np. z antyrefleksem lub powłoką odcinającą światło niebieskie) lub soczewek kontaktowych), • nauką zakładania i zdejmowania soczewek, • wsparciem odnośnie dopasowania oprawek okularowych względem kształtu twarzy (walory estetyczne). Salon Dobra Marka od 15 lat działa na rynku i pomaga w przywracaniu komfortu widzenia osobom cierpiącym z powodu pogorszenia się wzroku. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej i korzystaniu ze sprzętu wysokiej jakości, możliwa jest wczesna diagnostyka poszczególnych problemów. Badanie wzroku powinno zostać przeprowadzone u każdego, kto zaobserwował u siebie następujące zmiany: • zbieranie ostrości z bliska lub z daleka zaczęło stanowić poważny kłopot, • odczuwalna jest potrzeba częstego przecierania oczu, • widać stałe przekrwienie białek oczu, • pojawiają się bóle oczu, skroni, • odczuwalne są chroniczne bóle głowy (w tym migrenowe), • potrzebne jest częste mrużenie oczu lub zakrywanie jednego oka, aby umożliwić sobie lepsze widzenie. Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich okularów lub soczewek. Wydatek taki jest inwestycją w podwyższenie jakości swojego codziennego funkcjonowania, a współcześni producenci dbają o wysoką jakość modeli w rozsądnej cenie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, znajdującego się przy ulicy Słonecznej 25 w Białymstoku lub do kontaktu telefonicznego/mailowego. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Salon Optyczny Dobra Marka ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok (wejście od ul. Wyszyńskiego) 696 663 144, (85) 744 44 19 salon@optykbialystok.pl poniedziałek – piątek 10:00-18:00 sobota 9:00-14:00

USG Doppler - oceń stan swoich naczyń krwionośnych USG Doppler - oceń stan swoich naczyń krwionośnych

USG Doppler - zbadaj swoje żyły i tętnice ! Zapraszamy Państwa na badania USG Doppler, które pozwolą ocenić stan żył oraz tętnic. Specjalistyczna diagnostyka USG Doppler ocenia min. wydolność naczyń żylnych, zakrzepicę oraz nasilenie miażdżycy tętnic. Badania te stanowią element profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych. Zadzwoń i umów się na badanie 665 795 014 795 795 014 792 793 460 Ultramed - Gabinety USG BIAŁYSTOK Ul.Bema 2 lokal nr 29, 31, 43, 45 (PARTER) oraz lokal nr 106, 112, 113, 131 (I PIĘTRO) ZAPRASZAMY !

Terapia grupowa Białystok - Pracownia Integra Terapia grupowa Białystok - Pracownia Integra

Białostocka Pracownia Integra prowadzi terapię grupową, ukierunkowaną na wykorzystanie potencjału interakcji międzyludzkich. Ta forma terapii, ceniona na całym świecie i wykorzystywana we wszystkich ośrodkach psychoterapii, ma wielu zwolenników także wśród naszych Pacjentów. Wierzymy w to, że człowiek spełnia się w kontakcie z innymi Podstawą terapii grupowej jest stworzenie odpowiedniej grupy Pacjentów z podobnymi problemami. Dlatego pierwsze spotkanie z terapeutą ma charakter indywidualny i konsultacyjny. Pozwala Pacjentowi na spokojne, rzeczowe przedstawienie swojej sytuacji, a terapeucie na zdiagnozowanie problemu i omówienie możliwych form pomocy. Często wspólnie podejmowana jest decyzja o wyborze odpowiedniej formy pracy nad rozwiązaniem rozpoznanych trudności. Jeśli Pacjent zdecyduje się na terapię grupową, kolejne spotkania odbywają się już w grupie. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie: Terapia grupowa w Pracowni Integra Celem terapii grupowej jest uświadomienie członkom grupy, jak ich zachowania i wzorce funkcjonowania stają się częścią relacji z innymi ludźmi. Grupa jest kontrolowaną wspólnotą, w której Pacjenci uczą się tego, że ich działania odbijają się na innych. Mogą obserwować to samodzielnie lub dostawać informację zwrotną od innych. Nad interakcjami czuwa terapeuta specjalnie przygotowany do takiej pracy – to on moderuje grupę i pomaga wydobywać jej terapeutyczny charakter. Terapia grupowa może być organizowana jako krótkoterminowa lub długoterminowa – wtedy Pacjent uczestniczy w cotygodniowych spotkanych. Odbywają się one w życzliwej, empatycznej atmosferze sprzyjającej otwartemu wyrażaniu uczuć i myśli. Zapraszamy na konsultacje – nasz terapeuta pomoże Ci wybrać najlepszą formę terapii.

RTG zęba – podstawą nowoczesnej diagnostyki stomatologicznej w M-Dentica Białystok RTG zęba – podstawą nowoczesnej diagnostyki stomatologicznej w M-Dentica Białystok

Profesjonalnie przeprowadzane leczenie stomatologiczne powinno opierać się na szczegółowej diagnostyce. To ona pomoże ustalić przyczynę problemu i znacznie ułatwi przeprowadzanie czynności leczniczych. Podstawowym badaniem dającym dokładny obraz stanu uzębienia jest RTG. Klinika M-DENTICA wykonuje je w pełni profesjonalnym i najnowocześniejszym aparatem. RTG zęba i wszystko staje się jasne RTG zęba to diagnostyka, która pozwala dokonać szczegółowej oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Na otrzymanym zdjęciu widoczne są zmiany zapalne, ogniska próchnicy, dotychczasowe wypełnienia, sposób ułożenia zębów, a także ich budowa. Dzięki tej metodzie stomatolog jest w stanie zauważyć wszelkie krzywizny korzeni, anomalie położenia zębów, a także zlokalizować przyczyny występowania dolegliwości bólowych. Dlaczego warto zrobić RTG zębów w M-DENTICE? Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt wykorzystujący technikę wewnątrzustnej radiografii cyfrowej. Takie RTG zębów to wyjątkowo precyzyjne badanie, którego wynik otrzymujemy już po kilku sekundach od wykonania zdjęcia. Ponadto dawka promieniowania jest o 90% niższa w porównaniu do tradycyjnych aparatów rentgenowskich, dzięki czemu można wykonać jednocześnie kilka zdjęć, bez nadmiernego narażenia na promieniowanie. Aparat nie wymaga izolacji, jest prosty w obsłudze i odporny na niekorzystne oświetlenie. Więcej o badaniu dowiesz się ze strony Decydując się na leczenie stomatologiczne w M-DENTICE, wybierasz także kompleksową diagnostykę, przeprowadzaną w bezpieczny, komfortowy dla Pacjenta sposób. Jej wyniki wpływają na szybkość i trafność leczenia, które skutecznie przeprowadzą profesjonalnie przygotowani specjaliści. Umów się na wizytę już dziś, by jak najszybciej usunąć wszystkie problemy stomatologiczne. W M-DENTICE jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc.

dodaj firmę