
W Atrium Biała w pasażu pomiędzy sklepami Rossmann i Homla otworzył się salon Pandora. Lokal ma prawie 64 m2 i jak zapewniają przedstawiciele marki „każdy miłośnik biżuterii znajdzie w nim coś dla siebie - od ponadczasowych klasyków po najnowsze kolekcje inspirowane światowymi trendami. Pandora istnieje pod ponad 40 lat. Obecnie marka jest znana w ponad 100 krajach i wciąż się rozwija. Ciekawostką jest fakt, że od tego roku zobowiązała się do używania wyłącznie srebra i złota pochodzącego z recyklingu, a do 2030 roku planuje o połowę zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych w całym swoim łańcuchu dostaw.
Kolejna nowość, której mogą się spodziewać klienci Atrium Biała to nowa lokalizacja sklepu Diverse. Teraz mieści się on w pasażu przy H&M i ma aż 326 m2. Diverse to znana marka, w której ofercie znajdziemy modę miejską i sportową.
"Nowe salony Pandora i Diverse w Atrium Biała to miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od eleganckiej biżuterii po modę na co dzień. Zapraszamy do ich odwiedzenia i odkrycia wyjątkowych kolekcji, które podkreślą styl i osobowość każdego klienta" – zachęcają przedstawiciele Atrium Biała.
24@bialystokonline.pl