Świąteczno-noworoczna przerwa nie pomogła. Ślepsk wciąż przegrywa

2024.01.04 18:27
Siatkarze Ślepska Malow Suwałki są w dołku. I to poważnym. Drużyna prowadzona przez Dominika Kwapisiewicza przegrała w czwartek (4.01) 10. mecz w sezonie i na dodatek po raz kolejny 0:3.
Fot: Miłosz Kozakiewicz/Ślepsk Malow Suwałki

Rok 2023 Ślepsk Malow Suwałki zakończył serią trzech porażek z rzędu bez wygrania seta, dlatego kibice podlaskiego zespołu liczyli, że dwutygodniowa przerwa w plusligowych zmaganiach sprawi, iż głowy siatkarzy nieco odpoczną, a spokojne treningi poukładają w końcu grę drużyny, dzięki czemu wraz z początkiem nowego roku uda się nareszcie wyjść z dołka. Niestety na razie nic takiego nie miało miejsca. Biało-Niebiescy w czwartek ponownie nie potrafili ugrać choćby seta i w wyjazdowym starciu ze Stalą Nysa polegli 0:3.

Na domiar złego ekipa trenowana przez Kwapisiewicza w miarę wyrównaną walkę była w stanie toczyć tylko w inauguracyjnej partii, która zakończyła się triumfem gospodarzy 25:23. W pozostałych częściach meczu Stal zwyciężała już pewniej, bo do 19 i 18.

Teraz przed siatkarzami Ślepska dwa dni na regenerację, po czym, już w niedzielę (7.01), podlaską drużynę czeka kolejny pojedynek o ligowe punkty. Tym razem suwalczanie zagrają we własnej hali, a ich rywalem będzie Indykpol AZS Olsztyn.