Spedytor Międzynarodowy i Krajowy
Polish Forwarding Company Sp. z o.o. jest firmą ze 100% – owym krajowym kapitałem własnym, która istnieje na rynku od 2011 roku.

W związku z rozwojem Działu Spedycji Drogowej poszukujemy do naszego biura w Białymstoku kandydata/kandydatki na Spedytora Drogowego Międzynarodowego i Krajowego.
Dołącz do szybko rosnącej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży TSL. Pracuj w zespole, który ma realny wpływ na kształtowanie rozwoju naszej firmy.

Twój zakres obowiązków:
- Organizowanie i stałe monitorowanie transportów międzynarodowych i krajowych
- Samodzielna obsługa zleceń
- Negocjacje i przygotowywanie wycen
- Tworzenie bazy przewoźników
- Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług
- Współpraca pomiędzy innymi biurami i działem handlowym

Nasze wymagania:
- Min 1 rok doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Dobra organizacja swojego czasu pracy
- Determinacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Znajomość rynku TSL
- Znajomość giełd transportowych
- Obsługa pakietu Office
- Wykształcenie min. Średnie

To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: podstawa + system premiowy

O nas:
PFC to przede wszystkim zgrany zespół zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi. Ze szczególną starannością dbamy o bezpieczeństwo powierzonych ładunków, spokój i komfort naszych klientów, dzięki czemu nasza firma każdego dnia zyskuje zaufanie coraz to większego grona kontrahentów.

Prosimy o wysyłanie CV na email: mwinter@pfc24.pl z podpisanym oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dane kontaktowe:
Podany adres e-mail (odpowiedz korzystając z formularza poniżej)
dodane: 2024-07-23 12:08:04 ID:5079964
Aby ochronić naszych użytkowników przed programami skanującymi internet oraz wysyłającymi SPAM nie udostępniamy publicznie adresów e-mail.
Odpowiedź na ogłoszenie możesz wysłać za pomocą poniższego formularza.
Jego treść trafi bezpośrednio do ogłoszeniodawcy. Do wysłanej odpowiedzi zostanie dołączony numer IP twojego komputera.

Wstaw swój adres e-mail lub telefon, aby ogłoszeniodawca mógł się z tobą skontaktować.
Twój adres e-mail:
Twój telefon:
Treść odpowiedzi:
Wpisz kod z obrazka obok
Zanim wyślesz formularz sprawdź, czy wszystko uzupełniłeś

1005 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl