Możemy chwalić się strzelcami

2009.10.08 00:00
Podczas rozegranych w Białymstoku Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików bardzo dobrze spisali się najmłodsi strzelcy UKS Kaliber.

W zawodach wzięło udział 75 zawodników z 5 klubów województwa podlaskiego i lubelskiego. Rozegrano 13 konkurencji w strzelaniu z karabinu i pistoletu pneumatycznego oraz kulowego. Na wyróżnienie zasłużyli Patryk Malinowski i Agata Gołębiewska, którzy zwyciężyli we wszystkich konkurencjach i zdobyli puchary dla najlepszego pistoleciarza oraz karabiniera zawodów.

Białostoccy strzelcy świetnie wypadli także we wrześniowym finale Pucharu Polski w Zielonej Górze. Najlepszy wynik wystrzelała tam Żaneta Iwaszuk, która w swojej koronnej konkurencji KPN 40 (karabin pneumatyczny) wywalczyła trzecie miejsce.