Dobre występy białostockich zawodników w Spale

2014.01.27 00:00
Bardzo udanie zaczęli zawody Podlascy lekkoatleci na halowych zawodach w Spale. Bieg na 200 m wygrał Kamil Kryński (Podlasie Białystok) z czasem 21,28 s.
Fot: sxc.hu

Ponadto Kryński zajął piąte miejsce na 60 m (6,91 s.). Inny z zawodników Podlasia Białystok - Kamil Bijowski zajął 7. miejsce (6,97 s.). W biegu na 200 metrów Grzegorz Kossakowski z Podlasia był piąty (22,39 s.), a Grzegorz Kakareko z Juvenii Białystok szósty (22,67 s.).

W dalszym ciągu swoją dobrą dyspozycję potwierdza Damian Czykier. W Spale wygrał swój bieg na 60 m przez płotki, poprawiając przy tym swój rekord życiowy (7,85 s.).

Warto dodać, że kilku lekkoatletów z Białegostoku poprawiło swoje rekordy życiowe. Ewa Korniluk (Podlasie Białystok) z wynikiem 5,85 m zajęła trzecie miejsce w skoku w dal. Paulina Mikiewicz (Podlasie Białystok) z czasem 2.48,52 min uplasowała się na czwartej pozycji. Swoją "życiówkę" poprawiła także Klaudia Konopko z Bojar Białystok. W eliminacjach pobiegła w 7,69 s. W Finale Klaudia zajęła czwarte miejsce, a tuż za nią była jej klubowa koleżanka Katarzyna Sokólska.