W piątek (21 lutego) w Grajewie na ul. Przemysłowej doszło do wypadku. Młody kierowca stracił panowanie nad autem, a następnie uderzy w słup elektryczny. Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

Fot: zyciegrajewa.pl
Około godz. 11.54 dyżurny grajewskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Przemysłowej.
Jak relacjonuje sier. sztab, Sylwia Gosiewska z KPP w Grajewie, ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierujący audi (mieszkaniec powiatu grajewskiego) nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad autem, a następnie uderzy w słup elektryczny.
W wyniku tego zdarzenia pasażer audi został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy.
Na drogach panują trudne warunki. Padający śnieg z deszczem może powodować oblodzenie. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
24@bialystokonline.pl