Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia: od 1 do 25   wszystkich 383
Pomocnik budowlany szuka pracy
- bez nałogów,
- pomocnik przy ogrodach
- solidny,
- sumienny
- praca w zespole,
- zaangażowany w obowiązki,
- uczciwy
- chcący pracować,
- nie przeszkadza mi praca w zmiennych warunkach atmosferycznych dziękuję.
Cena: Do uzgodnienia
dodane: 2024-05-03 04:23:37 ID:5066252Użytkownik: Piotrmilan
Oferuję pomoc w ogrodzie, pielenie, sadzenie, przycinanie krzewów.Pomoge równiez w aranżacji ogrodu.:-)Posiadam długoletnie doswiadczenie ogrodnicze.
Cena: do uzgodnienia
dodane: 2024-05-02 14:49:59 ID:5066234Użytkownik: Anetavel
Podejmę pracę jako np. dozorca / portier. Posiadam lekki stopień niepełnosprawności na stałe. W przypadku zainteresowania moim ogłoszeniem, proszę o kontakt pod: k.bielecki58@gmail.com
Cena: 4242 brutto
dodane: 2024-05-02 13:45:15 ID:5066228Użytkownik: kjb
Pomogę w codziennym funkcjonowaniu osobie starszej. Mam doświadczenie, dobre serce i cierpliwość :) dysponuję referencjami. Mam 47 lat, jestem z Antoniuka
Cena: Du
dodane: 2024-05-02 12:37:48 ID:5066222Użytkownik: aga2bor
Opiekun medyczny, 2 rok pielęgniarstwa, bardzo duże doświadczenie opatrunki/odleżyny/pobór krwi/zastrzyki insulinowe itp
35/h pon- pt 16-20 dorywczo
Cena: 35
dodane: 2024-05-02 12:04:16 ID:5066221Użytkownik: Dgfd
Umyję okna w mieszkaniu lub domu dokładnie i solidnie posiadam wieloletnie doświadczenie tel 883766162
dodane: 2024-05-02 11:56:28 ID:5066217Użytkownik: myka77
szukam pracy jako konserwator lub jako dozorca praca tylko nocki
dodane: 2024-05-02 10:53:40 ID:5066193Użytkownik: samsung852
Jak w tytule, szukam pracy w tym okresie.Bardzo dobra obsługa elektronarzędzi i pił motorowych kosiarek spalinowych.
Cena: Duzg
dodane: 2024-05-02 10:08:20 ID:5066190Użytkownik: PiterIgna
23 lata Szukam pracy jako pakowacz, magazynier lub kierowca(B). Rozważę też inne propozycje i każda rozważę. Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu. Interesuje mnie również praca w godzinach nocnych. Proszę o kontakt telefoniczny, SMS lub mailem(poniżej)
Cena: 0
dodane: 2024-05-02 09:53:02 ID:5066188Użytkownik: Danielb12
Szukam pracy jako złota rączka ,
przy wykończeniówce.
Mam swoje narzędzia i jestem mobilny.
Nie mam nałogów.
dodane: 2024-05-02 08:10:36 ID:5066169Użytkownik: M08031980
Poszukuję pracy od zaraz najlepiej na dłuższy okres. Doświadczenie mam jako pomocnik ogólnobudowlan, pomocnik przy montażu okien I drzwi, pomocnik przy ogrodach Jestem osobą pracowita, punktualna, dokładna, uczciwą, bez nałogów szybko się uczę nowych
dodane: 2024-05-02 05:26:40 ID:5066152Użytkownik: Piotrmilan
Szukam pracy jako pomocnik posiadam doświadczenie najlepiej elewacje lub wykończeniówka.
Cena: 27
dodane: 2024-05-01 21:29:57 ID:5066149Użytkownik: raafbb
Kobieta lat 34 szuka pracy jednozmianowej. Wykształcenie technik administracji.Prawo jazdy kat B od 8 lat
Doświadczenie w handlu, produkcji oraz wysyłkach internetowych (BaseLinker)
Chętnie zdobędę nowe umiejętności.Kontakt telefoniczny lub formularz
Cena: d/u
dodane: 2024-05-01 20:51:03 ID:5066147Użytkownik: Magdaa14
Szukam pracy przy koszeniu lub jako pracowy poszedłem orzeczenie o niepełnosprawności umiarkowane proszę o kontakt telefoniczny.
504-513-131
dodane: 2024-05-01 12:14:16 ID:5066124Użytkownik: dlugi123
dodane: 2024-05-01 11:59:45 ID:5066123Użytkownik: kjb
Witam szukam pracy , przyucze sie na pomocnika dekarza , na docieplenie na domki , pomocnik elektryka albo pomocnik stolarza tel kontaktowy 797011464.Platne tygodniowki
dodane: 2024-05-01 10:48:45 ID:5066120Użytkownik: czarna1243
Szukam pracy przy zmywaniu naczyń.
Może też być drobna pomoc na kuchni.
Cena: d.u
dodane: 2024-05-01 10:28:36 ID:5066115Użytkownik: K110493
Posiadam wieloletnie doświadczenie w szpachlowanie, malowanie, tapety, panele. Brak nałogu alkoholowego. Szukam stałej pracy, może być dorywcza lub zlecenia. Mogę też zmienić branżę.
dodane: 2024-05-01 10:13:45 ID:5066113Użytkownik: Waldi63
Szukam pracy po majówce od poniedziałku jako

- pomocnik ogólnobudowlany
- pomocnik do wykończeń wnętrz
- pracownik fizyczny
- lub w innym zakresie rozważę każdą propozycję
Płatność wyłącznie co tydzień piątek
Proszę o kontakt tel lub SMS
Cena: Tygodniowka 25zł
dodane: 2024-05-01 09:31:24 ID:5066106Użytkownik: Marek2023
Może być od poniedziałku do piątku, soboty też mogą być. Nie na czarno, umowa zlecenie/umowa o pracę. To może być call center, sprzątanie maszynowe, rozważę każdą propozycję. Mężczyzna 41 lat, prawo jazdy, biegły komputer, brak nałogów.
dodane: 2024-05-01 00:09:04 ID:5066085Użytkownik: kalinek888

Cena: 25z/h
dodane: 2024-04-30 19:23:11 ID:5066077Użytkownik: Samotny121
Jeśli szukasz uczciwego, rzetelnego, myślącego i chcę się uczyć nowych rzeczy - odezwij się. Na pewno nie pożałujesz. Mam wykształcenie techniczne - mogę pracować fizyczne jeśli otrzymam satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Czekam na ciekawe propozycje
Cena: satysfakcjonujące
dodane: 2024-04-30 17:51:14 ID:5066073Użytkownik: fony
Szukam pracy przy koszeniu poszedłem orzeczenie o niepełnosprawności umiarkowane.
dodane: 2024-04-30 15:47:13 ID:5066069Użytkownik: dlugi123
Szukam pracy szpachluję maluje , panele. Prawo Jazdy B, C, D, T itp bez nałogów:) 577-153-988
Cena: Uzgodnimy
dodane: 2024-04-30 14:57:30 ID:5066068Użytkownik: leofildx
Mężczyzna z grupą inwalidzką stopień lekki szuka stałej pracy w Białymstoku.
Proszę o kontakt tel lub SMS z opisem
Cena: 4224 brutto
dodane: 2024-04-30 13:54:09 ID:5066060Użytkownik: Marek2023

748 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl