Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2019-03-21
Zapraszamy na trzecie spotkanie w Białymstoku w roku 2019!
Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.
Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!
Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
Godz. 19.00.
PRELEGENCI:
Bartosz Robert Kulesza / Datasky
PROJEKTANT
Projektuje, od kiedy oddycha. Gdańszczanin na emigracji. Wszechstronny projektant graficzny, pasjonat. Właściciel studia projektowego Datasky import-export. Wykładowca kierunku „Front-end” i „projektowanie ux i analityka” na Studia Podyplomowe Wydział Informatyki PB. W portfolio może się pochwalić realizacjami dla takich marek, firm i instytucji jak: Microsoft, Icom Europe, Club of Rome, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Energii, UM Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, Holiday Travel, PKP Cargo, RMF fm oraz wiele innych.
Temat wystąpienia: Teatr do Kwadratu. Studium przypadku wdrożenia systemu identyfikacji wizualnej Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w kontekście relacji międzypokoleniowej.
Filip Zagorski / Type2
PROJEKTANT / PARTNERU
Ukończył z wyróżnieniem Wydział Grafiki ASP w Warszawie i Uniwersytet Sztuk IUNA w Buenos Aires. Od ponad 10 lat pracuje jako projektant i dyrektor kreatywny. Wykładał komunikację wizualną w Meksyku, Indiach i Chinach, a obecnie w School of Form w Poznaniu i SWPS w Warszawie. Type2 to studio projektowe z siedzibą w Warszawie i Nowym Jorku. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej. Stworzyliśmy kompleksowe rozwiązania w tym zakresie m.in. dla Muzeum Narodowego w Warszawie. Wierzymy, że ponadczasowy design tworzy lepszą rzeczywistość.
Temat wystąpienia: Alfabet identyfikacji wizualnej. Tworzenie identyfikacji wizualnych to dziedzina oparta na uniwersalnych zasadach, których opanowanie stanowi nieodzowny element „dobrego rzemiosła” projektowego, zarazem podlegająca ciągłej ewolucji i przewartościowaniu wynikającemu ze stale zmieniającego się kontekstu.
Wykład będzie okazją do zapoznania się z kluczowymi zagadnieniami z dziedziny projektowania identyfikacji wizualnych i brandingu. Na przykładach (case-study) będzie można „od kuchni” prześledzić proces wdrożenia konkretnych projektów i poznać wyzwania z tym związane.
Marzena Czajkowska.
Nauczyciel, który po udanej transformacji do project managera prowadzącego projekty dla klientów z całego świata nadal używa czerwonego długopisu. Zawsze uśmiechnięta, dokładna i nieustępliwa, dba o satysfakcję klienta i zespołu projektowego. Wolny czas spędza z rodziną, odwiedzając urokliwe zakątki Podlasia i Mazur.
Temat wystąpienia: ABC współpracy projektanta graficznego i front end developera. Popularne problemy, na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać?
Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline